קידוחים - אלון יסודות (דאידה) בע"מ
 
 
 
 
 
אלון יסודות (דאידה) - ברוכים הבאים לאתר!

אלון יסודות מתמחים בביצוע כל סוגי קידוחי הקרקע באמצעות ציוד חדיש ומתקדם

אלון יסודות מוכרת על ידי יועצי הקרקע הבכירים בענף
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קידוחי קרקע

 

בחברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ. בסרטון זה תוכלו לראות את צוות העובדים המיומנים והמקצועיים שלנו בפעולה בעת ביצוע קידוחי קרקע.
להזמנת עבודות קידוחי קרקע מחברה המובילה בתחום חייגו עכשיו
072-3228165
 ונשמח לעמוד לשירותכם.
   

הכול אודות קידוחי קרקע


מדובר בעבודות קידוח המתבצעות ביבשה וזאת בעיקר לצורכי בנייה. מכיוון שישנם סוגים שונים של אדמות, הרי שיש צורך להתאים את סוג הכלים המשמשים לעבודה לסוג הקרקע הקיים באתר. יש כלים המיועדים לעבודה באדמות חוליות, אחרים המיועדים לקרקעות סלעיות וכלים שונים לגמרי לביצוע עבודות בקרקעות בוציות. ברשות חברת אלון יסודות נמצאים כל הכלים הדרושים לביצוע כל סוגי קידוחי הקרקע, והיא מעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים המסוגלים לבצע כל עבודה בדייקנות מרבית.

כיצד מתבצעת העבודה?

קידוחי קרקע ברובם מתבצעים באמצעות כלי רכב מיוחד, שאליו מחובר ראש של מקדחה. ברגע שמפעילים את הכלי, ראש המקדחה מתחיל לעבוד בתנועה סיבובית, המאפשרת יצירת קידוחי קרקע בגדלים שונים ובעומקים שונים. כאשר מבצעים עבודה באדמות חוליות, אנו דואגים ליישם בשטח כלונסאות, שמונעות את קריסת האדמה פנימה אל תוך אזור החפירה.

מקצועיות בעבודה

אלון יסודות מבצעת כל עבודת קידוחי קרקע בצורה מקצועית ומדויקת, בדיוק על פי התכנון המוקדם. בזכות העבודה האיכותית שלנו, חברתנו עובדת עם חברות בנייה רבות מהמובילות בישראל, כמו גם אם קבלנים ואדריכלים מהשורה הראשונה בארץ.

לשירותכם תמיד

על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, היועצים המקצועיים שלנו ישמחו לספק לכם ייעוץ מקצועי בשטח, ולהציע לכם את השירות הטוב ביותר לביצוע קידוחי קרקע כמו שקידוחים צריכים להיות.


לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנת עבודה חייגו
072-3228165
או צרו קשר

ונשמח לעמוד לשירותכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דוא"ל: alonyesodot@gmail.comnd24.ap@gmail.com |  פקס: 9199040 - 03